Medicinska škola Banja Luka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


edukativno - zabavni forum
 
PrijemSajt školeLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vase misljenje o vlasti i vladanju

Ići dole 
3 posters

Koji, po vama, oblik vlasti trebamo u Bosni?
Demokratija (kapitalisticka)
Vase misljenje o vlasti i vladanju I_vote_lcap25%Vase misljenje o vlasti i vladanju I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Demokratija (prvobitna, neiskvarena)
Vase misljenje o vlasti i vladanju I_vote_lcap25%Vase misljenje o vlasti i vladanju I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Monarhija
Vase misljenje o vlasti i vladanju I_vote_lcap0%Vase misljenje o vlasti i vladanju I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Diktatura
Vase misljenje o vlasti i vladanju I_vote_lcap0%Vase misljenje o vlasti i vladanju I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nacional-socijalizam
Vase misljenje o vlasti i vladanju I_vote_lcap0%Vase misljenje o vlasti i vladanju I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Fasizam
Vase misljenje o vlasti i vladanju I_vote_lcap0%Vase misljenje o vlasti i vladanju I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Komunizam
Vase misljenje o vlasti i vladanju I_vote_lcap50%Vase misljenje o vlasti i vladanju I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
Anarhija
Vase misljenje o vlasti i vladanju I_vote_lcap0%Vase misljenje o vlasti i vladanju I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 4
 

AutorPoruka
hateful
Moderator
hateful


Muški Broj poruka : 51
Starost : 29
Lokacija : Prijedor, Banja Luka
Član od : 03.09.2009

Vase misljenje o vlasti i vladanju Empty
PočaljiNaslov: Vase misljenje o vlasti i vladanju   Vase misljenje o vlasti i vladanju Icon_minitimeUto Sep 08, 2009 12:13 am

Sta vi mislite o tome koji je oblik upravljanja drzavom bio najuspjesniji, i sto je jos vaznije, najprihvatljiviji za narod u proslosti? Kakva nam to promjena treba u BiH, jer ocigledno je da ovako vise ne ide.
Nazad na vrh Ići dole
summer_snow
Novi član
summer_snow


Broj poruka : 12
Član od : 12.09.2009

Vase misljenje o vlasti i vladanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje o vlasti i vladanju   Vase misljenje o vlasti i vladanju Icon_minitimeNed Sep 27, 2009 10:41 pm

Liberale nisi ni ponudio Laughing
Nazad na vrh Ići dole
hateful
Moderator
hateful


Muški Broj poruka : 51
Starost : 29
Lokacija : Prijedor, Banja Luka
Član od : 03.09.2009

Vase misljenje o vlasti i vladanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje o vlasti i vladanju   Vase misljenje o vlasti i vladanju Icon_minitimeNed Sep 27, 2009 11:33 pm

Zar je ikad u nekoj drzavi uspostavljen sistem koji se zvao liberalizam? Mislim da ne Smile. Liberali su valjda ljevicari koji uglavnom u demokratiji vladaju. Ispravi me ako grijesim lol!


Poslednji izmenio hateful dana Pon Sep 28, 2009 12:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
summer_snow
Novi član
summer_snow


Broj poruka : 12
Član od : 12.09.2009

Vase misljenje o vlasti i vladanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje o vlasti i vladanju   Vase misljenje o vlasti i vladanju Icon_minitimePon Sep 28, 2009 12:41 am

Mislim da si u pravu. Kao drustveno uređenje, mislim da liberalizam nije definisan.
Struja, nijansa u okviru demokratije.
Nazad na vrh Ići dole
opasna_plavusa
Novi član



Broj poruka : 4
Član od : 02.01.2011

Vase misljenje o vlasti i vladanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje o vlasti i vladanju   Vase misljenje o vlasti i vladanju Icon_minitimeNed Jan 02, 2011 7:42 pm

Ja sam glasala za komunizam.
Nije idealno, ali mi sve drugo izgleda jos gore.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vase misljenje o vlasti i vladanju Empty
PočaljiNaslov: Re: Vase misljenje o vlasti i vladanju   Vase misljenje o vlasti i vladanju Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vase misljenje o vlasti i vladanju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vase ime na japanskom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Medicinska škola Banja Luka :: Razno :: Obrazovanje i društvo-
Skoči na: