Medicinska škola Banja Luka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


edukativno - zabavni forum
 
PrijemSajt školeLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Đoković: Biću broj jedan

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
hejj_bl
Doživotni Maršal
hejj_bl


Muški Broj poruka : 117
Starost : 34
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, BiH, Evropa
Član od : 09.06.2007

Đoković: Biću broj jedan Empty
PočaljiNaslov: Đoković: Biću broj jedan   Đoković: Biću broj jedan Icon_minitimePet Sep 28, 2007 8:13 pm

Đoković: Biću broj jedan


Đoković: Biću broj jedan Adelaide-djokovic

Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da mu je životni cilj da se nadje na vodećoj poziciji ATP liste i da će poslije turnira u Beču, Madridu i Parizu pokušati osvojiti titulu na završnom Mastersu u Šangaju.

"Nisam očekivao da ću tako brzo postati treći reket svijeta. Prošlu godinu završio sam na 16. poziciji, a od početka ove sezone glavni motor koji sam koristio na putu ka vrhu bilo je samopouzdanje. Vjerovao sam u sebe, a potvrda moje vrijednosti su i pobjede protiv vodećih na ATP listi, Švajcarca Rožera Federera i Španca Rafaela Nadala. Biću broj jedan", poručio je Djoković na konferenciji za novinare prilikom potpisivanja ugovora sa "Dunav dobrovoljnim penzijskim fondom" na brodu "Sirona" u Beogradu.

Najbolji srpski teniser tvrdi da je težak zadatak "penzionisati Federera", s obzirom na njegovu formu i sportsko umijeće koje prikazuje na turnirima širom sveta.

"Kako Federer igra u posljednje vrijeme, to će biti izuzetno teško. Ni drugi reket svijeta, Nadal, nije ništa manje opasan rival, jer ni on ne dozvoljava greške. Za njega jednostavno ne postoji loš dan", tvrdi Djoković.

On je dodao da je svjestan svoje pozicije i u domaćem i u svjetskom tenisu, odnosno da je doprineo ogromnom rastu popularnosti te igre u Srbiji.

"Voleo bih da zajedno sa porodicom osnujem nacionalni teniski centar, kako bismo djeci pružili najbolje uslove za rad i napredak. Uvjerio sam se da mladi na ulicama Beograda igraju odličan tenis. Nadju neku mrežu, rašire je preko ulice i prebacuju lopticu. Zbog toga treba da iskoristimo ovaj talas popularnosti i tako omogućimo podmlatku da na pravi način udje u ovaj sport", smatra Djoković.

Najbolji srpski teniser dodao je i da nema komentar na pisanje engleskog tabloida "San" da mu je nudjeno 110.000 funti kako bi izgubio u prvom kolu turnira u Sankt Peterburgu prošlog oktobra.

"Nemam komentar na pisanje jednog tabloida kakav je engleski San. Moj život je profesionalni tenis i uopšte se ne osvrćem na takve priče jer su to čiste provokacije", rekao je treći reket svijeta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anaivanovic.com
Psychon@ut
Administrator
Psychon@ut


Muški Broj poruka : 469
Starost : 34
Lokacija : Chinatown
Zanimanje : student biologije
Član od : 07.06.2007

Đoković: Biću broj jedan Empty
PočaljiNaslov: Re: Đoković: Biću broj jedan   Đoković: Biću broj jedan Icon_minitimePet Sep 28, 2007 8:22 pm

Pa i ja vjerujem da će "jednom" biti prvi na ATP listi, ali ipak tu su još Federer i Nadal, a Nadal nije mnogo stariji od Đokovića, tako da treba očekivati da Nadal nastavi sa dobrim igrama i napretkom. Na šljaci je još prejak za Đokovića, pa i za Federera ...
Nazad na vrh Ići dole
https://medicina.forum.st
MC Miki
Član
MC Miki


Muški Broj poruka : 55
Starost : 35
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Jos malo pa student :)
Interesi - hobi : Borilacke vjestine, 3d, voznja, izlasci, ples sa curama:), vicevi, bordanje, klizanje,....
Član od : 04.07.2007

Đoković: Biću broj jedan Empty
PočaljiNaslov: Re: Đoković: Biću broj jedan   Đoković: Biću broj jedan Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 2:36 am

Svaka Djokovicu cast, ne sumnjam da ce u neko skorije vrijeme i biti najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
nerodjena sestra
Novi član



Ženski Broj poruka : 16
Starost : 34
Član od : 14.12.2007

Đoković: Biću broj jedan Empty
PočaljiNaslov: Re: Đoković: Biću broj jedan   Đoković: Biću broj jedan Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 1:12 am

Đoković je već najbolji! Kakav samo osmjeh ima! Nadal i Federer su mrgudi kao neki kancelarijski ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Đoković: Biću broj jedan Empty
PočaljiNaslov: Re: Đoković: Biću broj jedan   Đoković: Biću broj jedan Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Đoković: Biću broj jedan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Medicinska škola Banja Luka :: Razno :: Sport-
Skoči na: