Medicinska škola Banja Luka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


edukativno - zabavni forum
 
PrijemSajt školeLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Drustvo oko nas

Ići dole 
+3
nerodjena sestra
zvrc
MC Miki
7 posters
AutorPoruka
MC Miki
Član
MC Miki


Muški Broj poruka : 55
Starost : 35
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Jos malo pa student :)
Interesi - hobi : Borilacke vjestine, 3d, voznja, izlasci, ples sa curama:), vicevi, bordanje, klizanje,....
Član od : 04.07.2007

Drustvo oko nas Empty
PočaljiNaslov: Drustvo oko nas   Drustvo oko nas Icon_minitimeSre Jul 04, 2007 3:00 pm

U kakvom mi drustvu zivimo? Da li smo na putu propasti u nekoj blizoj ili daljoj buducnosti? Ko je za takvu situaciju zasluzan po vasem misljenju?
Nazad na vrh Ići dole
zvrc
Supermoderator
zvrc


Broj poruka : 96
Član od : 30.11.2007

Drustvo oko nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo oko nas   Drustvo oko nas Icon_minitimePet Dec 14, 2007 12:33 am

potrosacko drustvo
povrsno zadovoljstvo
mala plata boli glava ruzno vrijeme

a opet
svako zivi u svom svijetu
Nazad na vrh Ići dole
zvrc
Supermoderator
zvrc


Broj poruka : 96
Član od : 30.11.2007

Drustvo oko nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo oko nas   Drustvo oko nas Icon_minitimePet Dec 14, 2007 12:34 am

ideja o propasti drustva je zamaskirana svijest o sopstvenoj smrti
Nazad na vrh Ići dole
nerodjena sestra
Novi član



Ženski Broj poruka : 16
Starost : 34
Član od : 14.12.2007

Drustvo oko nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo oko nas   Drustvo oko nas Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 6:22 pm

Svi uvijek misle da je prije bilo bolje i da svijet ide u propast. Ja ne mislim. I volim da trošim pa šta
Nazad na vrh Ići dole
zvrc
Supermoderator
zvrc


Broj poruka : 96
Član od : 30.11.2007

Drustvo oko nas Empty
PočaljiNaslov: ja-ucesnik u kriminalu   Drustvo oko nas Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 7:26 pm

subota poslijepodne
vracam se kuci, ulijecem u bus na srednja vrata, odšetam do vozaca, sacekam sljedecu stanicu i onda mu dam 10 km za kartu, dok sabira novac za kusur on vec uveliko vozi uskim banjaluckim ulicama, daje mi 9 km, ja trazim 30 feninga da doplatim, medjutim on mi vragolasto namiguje i kaze: Ma u redu je!
ja sjedam pomalo zbunjena takvim velikodusnim potezom, prvo sam pomislila da to ima nekakve veze sa mojom novom kremom protiv bubuljica, zatim da je soferu neko prethodno ostavio veliki baksis pa se razbaskario i, na kraju, da je prije 5 min. bio u zivotmnoj opasnosti pa sad ne pridaje znacaj takvim sitnicama kao sto je novac
na trecoj stanici silazim, pojavljuje mi se oblacic iznad glave iz koga citam:
NISI DOBILA KARTU (Dobit za tebe: 30 pf, za sofera 1km, za drustvo: -1km30pf)
Nazad na vrh Ići dole
Psychon@ut
Administrator
Psychon@ut


Muški Broj poruka : 469
Starost : 34
Lokacija : Chinatown
Zanimanje : student biologije
Član od : 07.06.2007

Drustvo oko nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo oko nas   Drustvo oko nas Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 7:51 pm

Laughing
Ne ulazi više na zadnja vrata ako želiš učiniti dobro društvu Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
https://medicina.forum.st
zvrc
Supermoderator
zvrc


Broj poruka : 96
Član od : 30.11.2007

Drustvo oko nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo oko nas   Drustvo oko nas Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 8:07 pm

na prednja vrata nisam stigla, trcala sam za busom
naravno, nisam smetala nikome posto niko nije izlazio
Smile
Nazad na vrh Ići dole
wuajmrt
Novi član



Broj poruka : 6
Lokacija : grad prolupa
Zanimanje : prolup
Član od : 05.12.2008

Drustvo oko nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo oko nas   Drustvo oko nas Icon_minitimePet Dec 05, 2008 2:52 am

nerodjena sestra ::
Svi uvijek misle da je prije bilo bolje i da svijet ide u propast. Ja ne mislim. I volim da trošim pa šta


haha kakvo proklizavanje


a sta to volis da trosis??????????????????


ti si bas nerodjena bounce
Nazad na vrh Ići dole
Kleopatra
Moderator
Kleopatra


Ženski Broj poruka : 104
Član od : 10.09.2009

Drustvo oko nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo oko nas   Drustvo oko nas Icon_minitimeNed Sep 13, 2009 11:37 pm

zvrc ::
ideja o propasti drustva je zamaskirana svijest o sopstvenoj smrti

hm ne slažem se baš.......a takođe se ne slažem da je prije bilo bolje(u prošlosti nije bilo nekih problema koje imamo danas npr narkomanija,toliki kriminal,nemam pojma ali oni su imali neke svoje probleme)........a sigurno da društvo ne napreduje ka boljem,svjet je jako iskvaren, stavovi mladih ljudi,njihove želje i motivi su uglavnom katastrofa ali uvjek će biti i onih koji su malo drugačiji i bolji........kada čujem neka zla koja ljudi čine prosto ne mogu povjerovat i shvatit kako to neko može uraditi nažalost svjet u kojem živimo takav je...svi mi treba da se potrudimo da budemo bolji,da razumijemo druge i pomognemo im tako ćemo pomoći društvu ali ćemo i sebi činiti dobro...

Skontajte kakav bi bio svijet kada bi se svi pridržavali Deset Božjih Zapovjesti........
Nazad na vrh Ići dole
MalaCrnA
Novi član



Broj poruka : 14
Član od : 23.12.2010

Drustvo oko nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo oko nas   Drustvo oko nas Icon_minitimePon Jan 24, 2011 11:54 pm

Slazem se sa Kleopatrom...
Bitno je da covjek sebe mjenja i da bude sto bolji moze.
Da iz njegovih djela ljudi vide da sve nije crno,da ima jos dobrih ljudi(kazem to jer su stavovi ljudi ugalvnom pesimisticni),a ja kazem da NIJE TAKO!
I vjerujem da ima punooo dobrih ljudi,ne da vjerujem,nego znam to.
Nazad na vrh Ići dole
MalaCrnA
Novi član



Broj poruka : 14
Član od : 23.12.2010

Drustvo oko nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo oko nas   Drustvo oko nas Icon_minitimePon Jan 24, 2011 11:56 pm

Sa Bogom u srcu,covjek daje smisao svom zivotu,i svemu onome sto radi......da samo imamo vise vjere.Dace Bog da je bude vise,vjerujem u to!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Drustvo oko nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo oko nas   Drustvo oko nas Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Drustvo oko nas
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Medicinska škola Banja Luka :: Razno :: Obrazovanje i društvo-
Skoči na: