edukativno - zabavni forum

PrijemSajt školeČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaRegistruj sePristupi

Delite | 

Neobična ponuda Ace Markovića iz Obudovca kod Brčkog

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
hejj_bl
Doživotni Maršal

Muški Broj poruka : 117
Starost : 28
Član od : 09.06.2007

PočaljiNaslov: Neobična ponuda Ace Markovića iz Obudovca kod Brčkog   Sre Jun 13, 2007 10:16 pm

Pedesetosmogodišnji Aco Marković iz Obudovca kod Brčkog koji je 1991. godine izgubio sedamnaestogodišnjeg sina, u potrazi je za djevojkom ili ženom koja bi mu rodila dijete, za čiju "uslugu" je spreman izdvojiti čak 50.000 KM.

"S obzirom na to da moja supruga ne može rađati, s njom sam se dogovorio da pronađemo ženu koja bi htjela sa mnom roditi dijete. Za to sam spreman platiti 50.000 KM ako bi sve proteklo na normalan način, a ako bi oplodnja bila vještačka, novčanu naknadu umanjio bih za iznos oplodnje" kazao je Marković, prenosi sarajevski "Dnevni avaz".

Dodaje da bi ženi koja je voljna da im rodi dijete tokom trudnoće bili obezbijeđeni smještaj, hrana, odnosno sve što je potrebno da normalno iznese trudnoću.

"Sve to vrijeme može provesti u Budvi gdje imam stan, ili u Bosanskom Šamcu, ili na nekom trećem mjestu", kaže Marković.

Ističe da je nekoliko puta prevaren od pojedinih žena koje su nakon dogovora o trudnoći od njega uzimale između 500 i 1.000 maraka, a nakon toga se nisu više pojavljivale.

"Na ovaj potez odlučio sam se jer imam veliko imanje, pa bih volio to ostaviti u nasljedstvo svom djetetu. Ako ni ovog puta ne uspijem, supruga i ja usvojit ćemo dijete", kaže Marković.

Ovo je neki Mihajlov zemljak... lol!

P.S.
reposted from banjalukalive.com

"Moja Miro, na tebi sam diplomir'o"
Božen hvala...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anaivanovic.com
Psychon@ut
Administrator

Muški Broj poruka : 469
Zanimanje : student biologije
Član od : 07.06.2007

PočaljiNaslov: Re: Neobična ponuda Ace Markovića iz Obudovca kod Brčkog   Čet Jun 14, 2007 12:00 pm

Obudovac - prva asocijacija Mihajlo Laughing lol!

darkod
Novi član

Muški Broj poruka : 7
Zanimanje : MEDICINSKI TEHNICAR
Član od : 20.06.2007

PočaljiNaslov: Re: Neobična ponuda Ace Markovića iz Obudovca kod Brčkog   Sre Jun 20, 2007 3:21 pm

MIHAJLO DRUZE STA OVI TVOJI ZEMLJACI SVE NECE URADITI? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
nerodjena sestra
Novi član

Ženski Broj poruka : 16
Starost : 27
Član od : 14.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Neobična ponuda Ace Markovića iz Obudovca kod Brčkog   Sub Dec 15, 2007 6:29 pm

Ja pristajem.
Ime i prezime: Nerodjena Sestra
Adresa: Forum Medicinske škole
Da li ćemo na normalan način ili vještačkom oplodnjom zavisi od razlike u cijeni.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Neobična ponuda Ace Markovića iz Obudovca kod Brčkog   

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Medicinska škola Banja Luka :: Razno :: Offtopik-
Skoči na: