Medicinska škola Banja Luka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


edukativno - zabavni forum
 
PrijemSajt školeLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Predstavljanje bivsih ucenika

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
deJAna
Novi član
deJAna


Ženski Broj poruka : 47
Starost : 51
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : prof.
Interesi - hobi : svašta
Član od : 15.03.2009

Predstavljanje bivsih ucenika Empty
PočaljiNaslov: Predstavljanje bivsih ucenika   Predstavljanje bivsih ucenika Icon_minitimeSub Maj 23, 2009 3:29 pm

Predlazem da se nekadasnji ucenici Skole koji su zainteresovani za kontakte sa svojim nekadasnjim kolegama ili profesorima ovdje detaljnije predstave, tj. da navedu puno ime i prezime (+nadimak), smjer koji su zavrsili, odjeljenje, godinu maturiranja, ime razrednika, a u cilju postizanja vece vjerovatnoce da ce se kontakti zaista i ostvariti, i to kroz stvaranje sto razgranatije mreze koju bi ti kontakti cinili.

Mozete ostaviti i email adresu, sadasnje boraviste, neki komentar ili anegdotu iz skolskih dana...

Spisak maturanata svih generacija Medicinske skole je u pripremi za objavljivanje na oficijelnom sajtu Skole, pa bi svakako bilo korisno da, pored suvog imena, na spisku mozemo dodati i jos neki podatak, u cemu bi ovaj forum mogao pomoci.

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.medicinska-skola-bl.net
srbinvaske
Novi član



Broj poruka : 2
Član od : 22.04.2009

Predstavljanje bivsih ucenika Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje bivsih ucenika   Predstavljanje bivsih ucenika Icon_minitimePon Jun 01, 2009 2:10 pm

ovo je jedna izuzetna ideja i mislim da ce doprineti da se ponovo sretnu neki ljudi koje je vihor vremena razvejao po celom svetu.Moje ime je Vasilije Stojakovic i maturirao sam 1982 god.Razredna je bila Melaheta.Prezime sam,nazalost,zaboravio.Jedino sto pamtim da je samnom u razred isao Marusic Ante,zvani Sarma xD .Ako me se neko seti,neka se javi na moj mail srbinvaske@gmail.com .Pozdrav za sve.
Nazad na vrh Ići dole
Manuela
Gost




Predstavljanje bivsih ucenika Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje bivsih ucenika   Predstavljanje bivsih ucenika Icon_minitimeSre Nov 11, 2009 4:30 am

POZDRAV narode

Zovem se Manuela Arsenov (rod. 1972 god.) isla sam u med. skolu Vahida Maglajlic
1987-1990. Djevojke sa kojima sam isla u razred, a cijih ise mena se jos sjecam:

Dojcinovic Biljana, Bajic Biljana, Demirovic Amra, Katana Senada, Djukic Vesna,
Vukosavljevic Svetozar, Markovic Natasa, Grubor Dragana, Dubravac Sanela, Barjaktaric Elizabeta, Mujadzic Dijana&Elvira, Vucic Vesna, Bajic Biljana, ??? Milena, Vukosavljevic Dragana, Hukic Jasminka, D. Suzana, Pazinski Gordana, ??? Miladinka...

Bilo bi zaista lijepo kada bi se javili na adresu arsenix@gmx.de

Profesori:
Istorija Salih Djumisic
Geografija: Adila Djumisic
Mikrobiologija : Mikroba (sorry samo nadimak)...

... treba da preturim kutije sa starim slikama, mozda se jos koga sjetim.
Nazad na vrh Ići dole
Vela Djuric
Novi član



Ženski Broj poruka : 1
Starost : 63
Lokacija : Kitzingen, Njemacka
Zanimanje : medicinska sestra
Član od : 28.02.2010

Predstavljanje bivsih ucenika Empty
PočaljiNaslov: Vela Djuric trazi maturante 1979.   Predstavljanje bivsih ucenika Icon_minitimeNed Feb 28, 2010 3:29 pm

Zovem se Vela Barbir (rod. Djuric), zavrsila sam medicinsku skolu opci smjer 1979. godine. Razrednica mi je bila Zeljka, prezime sam zaboravila. Sa mnom u razred su isle:

- Ljubinka Ponjavac kod Prijedora
- Edita Alunovic
- Mira Preradovic iz Banja Luke
- Bozana iz Banja Luke
- Medina Catic iz Kamengrada

mozda se sjetim jos nekoga. Slucajem okolnosti sam otisla u Njemacku gdje trenutno i zivim sa svojom obitelji, nikada nisam bila ni na jednoj godisnjici mature, niti imam kontakt sa bilo kim te ovim putem molim ako me se neko sjeti, da mi javi kad je sledeca godisnjica mature jer bi se jako obradovala da sretnem svoju generaciju. Moja e-mail-adresa je: vela.barbir@web.de
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predstavljanje bivsih ucenika Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje bivsih ucenika   Predstavljanje bivsih ucenika Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predstavljanje bivsih ucenika
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Medicinska škola Banja Luka :: Medicinska škola Bl :: Retro kutak-
Skoči na: