Medicinska škola Banja Luka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


edukativno - zabavni forum
 
PrijemSajt školeLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Tenis - Srbija na vrhu svijeta

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
hejj_bl
Doživotni Maršal
hejj_bl


Muški Broj poruka : 117
Starost : 34
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, BiH, Evropa
Član od : 09.06.2007

Tenis - Srbija na vrhu svijeta Empty
PočaljiNaslov: Tenis - Srbija na vrhu svijeta   Tenis - Srbija na vrhu svijeta Icon_minitimeUto Jun 12, 2007 11:44 pm

Ovacije srpskim teniserima!

Tenis - Srbija na vrhu svijeta Ananolejeca

Prekriveni srpskom trobojkom, troje mladih srpskih tenisera Ana Ivanović, Jelena Janković i Novak Djoković, "sezonski šljakeri - to jeste igrači na šljaci", kako ih je duhovito nazvao glumac Sergej Trifunović, izašli su u nedelju uveče na balkon Skupštine grada Beograda, pozdravljeni ovacijama više hiljada Beogradjana.

Ana Ivanović igrala je svoje prvo finale jednog gren slem turnira na Rolan Garosu, a Jelena Janković i Novak Djoković igrali su polufinale na Otvorenom prvenstvu Francuske.

Novak Djoković, pozdravljen skandiranjem devojčica: "Nole, mi te volimo", obećao je nove, još veće uspehe srpskog tenisa.

"Ovo je veliki dan tenisa, velika fešta. Obećavamo da ćemo se vratiti posle Vimbldona. Ana je bila blizu osvajanja prvog gren slema, ali sam siguran da će u narednih godinu dana neko od nas troje doneti ovde gren slem titulu", rekao je Djoković.

Obraćanje masi ispred Skupštine Beograda, Djoković je počeo usklikom: "Srbijaaaaaaaa!"

"Ovo je neverovatan osećaj stajati ovde pred ovoliko ljudi. Hvala vam svima što ste izdvojili vreme i došli da nas pozdravite. Anino finale na Rolan Garosu i Jelenini i moji uspesi, sve to posvećujemo vama i onima koji vredno treniraju i igraju tenis", rekao je svetski teniser broj 4.

Finalistkinja Rolan Garosa Ana Ivanović svima se zahvalila što su došli, a Jelena Janković nije imala snage od silnog uzbudjenja da išta prgovori, samo je pokušala da otpeva pesmu "Molitva" Marije Šerifović, pobednice Pesme Evrovizije.

"Vidimo se posle Vimbldona", poručili su mladi srpski teniseri, a onda zajedno sa okupljenima horski otpevali pesmu "Molitva".

Voditelji programa, glumci Sergej Trifunović i Marko Živić otpevali su svoju "obradu" pesme "Molitva": "Nebo zna, baš kao ja, da će doći dan kad ću pobediti Nadala, kad ću svrgnuti Federera, Rodžera, ra, ra, ra".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anaivanovic.com
Psychon@ut
Administrator
Psychon@ut


Muški Broj poruka : 469
Starost : 34
Lokacija : Chinatown
Zanimanje : student biologije
Član od : 07.06.2007

Tenis - Srbija na vrhu svijeta Empty
PočaljiNaslov: Re: Tenis - Srbija na vrhu svijeta   Tenis - Srbija na vrhu svijeta Icon_minitimeUto Jun 12, 2007 11:49 pm

Haha tačno sam znao da ćeš dati komentar vezan za tenis i Anu Ivanović ...

btw, gledao sam taj doček na RTS-u ... Đoković priča "ko navijen" a Jelena od uzbuđenja nije mogla prozboriti ...

Sada se održava turnir na travi - Queens na kojem učestvuje Novak Đoković.
Sutra igra ... To ti dođe kao neka uvertira za Wimbledon ...
Baš da vidim kako će Nadal na travi protiv Đokovića i Federera Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://medicina.forum.st
 
Tenis - Srbija na vrhu svijeta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Srbija - Litvanija
» Srbija u finalu FIBA EP!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Medicinska škola Banja Luka :: Razno :: Sport-
Skoči na: