Medicinska škola Banja Luka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


edukativno - zabavni forum
 
PrijemSajt školeLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 HEMIJA

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Kleopatra
Moderator
Kleopatra


Ženski Broj poruka : 104
Član od : 10.09.2009

HEMIJA Empty
PočaljiNaslov: HEMIJA   HEMIJA Icon_minitimeNed Sep 13, 2009 11:19 pm

obožavam hemiju,sve vrste pa vidim ovdje sve neki matematičari,astronomi a ja mrzim matematiku Mad
pa eto da i mi hemičari(ako ima uopšte još neko ko voli hemiju) imamo svoj kutak....ako nekom nešto nije jasno i ako treba instrukcije neka mi se javi..........i moram reći sve pohvale profesoricama Violeti Novaković i Vesni Radivojević,koje su me naučile sve što znam iz hemije i zbog kojih toliko volim ovaj predmet.......
Nazad na vrh Ići dole
Psychon@ut
Administrator
Psychon@ut


Muški Broj poruka : 469
Starost : 34
Lokacija : Chinatown
Zanimanje : student biologije
Član od : 07.06.2007

HEMIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: HEMIJA   HEMIJA Icon_minitimePon Sep 14, 2009 9:55 pm

Nije da nešto volim hemiju ali mi je više zanimljiva od matematike. Smile Ne sviđa mi se što nije obavezan predmet sve 4 godine u Medicinskoj. Može se uzeti kao izborni u četvrtom ali nije obavezno(tako je bilo za smjer med.tehničar). Generalno ta reforma školstva je prema mom mišljenju potpuni promašaj, mislim da bi predmeti poput biologije i hemije morali biti zastupljeni sve četiri godine, ipak je ovo Medicinska škola i mnogi se kasnije odlučuju za studiranje na fakultetima gdje se na prijemnom traži znanje iz biologije i hemije ...
Nazad na vrh Ići dole
https://medicina.forum.st
Kleopatra
Moderator
Kleopatra


Ženski Broj poruka : 104
Član od : 10.09.2009

HEMIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: HEMIJA   HEMIJA Icon_minitimePon Sep 14, 2009 10:06 pm

naravno,u potpunosti se slažem.......sada je medicinska škola postala kao oni zanati(ukinuli su sve predmete koji su važni za opštu kulturu učenika,nažalost u mom smjeru za izborni se mogu uzeti stručni i fizika,kad bi mogla hemija ili biologija bez razmišljanja bih to izabrala)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





HEMIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: HEMIJA   HEMIJA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
HEMIJA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Medicinska škola Banja Luka :: Razno :: Obrazovanje i društvo-
Skoči na: