Medicinska škola Banja Luka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


edukativno - zabavni forum
 
PrijemSajt školeLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Omiljeni žanr?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Psychon@ut
Administrator
Psychon@ut


Muški Broj poruka : 469
Starost : 34
Lokacija : Chinatown
Zanimanje : student biologije
Član od : 07.06.2007

Omiljeni žanr? Empty
PočaljiNaslov: Omiljeni žanr?   Omiljeni žanr? Icon_minitimeSub Jun 09, 2007 2:24 pm

Što se mene tiče najviše poštujem tvorce igara koje zahtjevaju malo kreativnosti i mašte - Avanture(Syberia serijal,Post Mortem,Uru serijal,Nibiru,The Moment of Silence,Largo winch,Psychonauts ...). I uglavnom igram klasične point and click avanture.

A takođe volim i dobar RPG odigrati, nešto tipa Elder Scrolls Morrowind, ...

Nisam "zagriženi" fan strategija i na tom polju sam vrlo izbirljiv. Igrao sam Warcraft,Commandos 2 i 3, Age of Mytology, Medieval Total War i jednu super poteznu strategiju : Age of Wonders . To su strategije uz koje sam istinski uživao ...

Pucačine - žanr u kojem ima najviše igara koje su smeće pa ga tako i najmanje igram. Half Life 1, Ghost Recon(stari), Far Cry i tako ...

Simulacije(letenja i vožnje):
Freelancer - ubjedljivo najbolja "space" simulacija koja je napravljena još 2003. godine. Igrao sam F1 davno i nije loša. Need for Speed serijali ...
Nedavno sam počeo sam IL - 2 Sturmovik Forgotten Battles realnom simulacijom letenja. Utisci, vrlo teška ali i kvalitetna igra koja se definitivno ne može igrati bez džojstika Smile .

A ove igre tipa OGAME i Bajtfajt baš i ne gotivim Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://medicina.forum.st
sobot
Administrator
sobot


Muški Broj poruka : 46
Starost : 34
Lokacija : Paprikovac, BL, RS, EU, . . .
Zanimanje : Dr stomatologije :)
Interesi - hobi : Sport, muzika, nauka, . . .
Član od : 10.06.2007

Omiljeni žanr? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni žanr?   Omiljeni žanr? Icon_minitimeNed Jun 10, 2007 10:26 pm

Ja volim sve tipove igara. Izdvoio bih strategiju Command & Conquer serijal, naravno sve sam igrao i presao po 3x cak i vise Smile, jednostavno sam ocaran, jos otkako je izasla C&C:3 bounce .
Volim i RACE poput Need For Speed MW i CARBON, dakle
bounce .
Takodje volim i simulacije, a jedna od najvoljenijih mi je bila IL2 Sturmovik, sto starija koka to bolja supa Smile .
Err, CS, HL 1 i 2, Far Cry, F.E.A.R., jos tisucu njih Very Happy .

U poslednje vrijeme sam nostalgican za igrama koje sam davno igrao, Total Annihilation (jako brza strategija, nemas vremena razmisljati), C&C: Tiberian Dawn, Civilization III (ako ima neko nek me oslobodi agonije), + jos neki komadi Sad .

I tako. . .
Nazad na vrh Ići dole
hateful
Moderator
hateful


Muški Broj poruka : 51
Starost : 29
Lokacija : Prijedor, Banja Luka
Član od : 03.09.2009

Omiljeni žanr? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni žanr?   Omiljeni žanr? Icon_minitimeČet Sep 03, 2009 12:47 pm

Od Civilization, Preko Football Manager-a, Do Star Wars, sve valja Laughing
Najdrazi mi je Oblivion Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Omiljeni žanr? Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeni žanr?   Omiljeni žanr? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Omiljeni žanr?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Smijeh na prvom mjestu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Medicinska škola Banja Luka :: Razno :: Računari i informatika-
Skoči na: